De BuZz creëren we samen

Het BuZz team bestaat uit betaalde krachten, vrijwillige krachten en deelnemers. Iedereen heeft een rol. De ontwikkelmakelaars van BuZz zijn in het bezit van een verklaring omtrent gedrag en werken onder meer volgens de presentie benadering. Het team van BuZz komt uit het voormalig sociaal werk in Leiden en kent onze stad goed. De medewerkers zijn in verschillende wijken van Leiden actief, daarover volgt snel meer informatie. We starten de opbouw van onze werkzaamheden vanuit de wijken Leiden Zuid West, de Mors en Slaaghwijk. Vervolgens bouwen we uit naar de overige wijken in Leiden. BuZz doet haar werk samen met bewoners, partners, vrijwilligers organisaties, bedrijven ondernemers in de wijken.

Wat is onze werkfilosofie?

Ons team is het hart van onze organisatie. Al onze teamleden kun je herkennen aan de BuZz mindset. Zo werken we vanuit de basis houding: “Jij doet ertoe”. Wanneer we met je samenwerken doen we dit vanuit het besef dat jouw talenten zinvol zijn en bij kunnen dragen aan een fijne omgeving. Je wordt serieus genomen, gewoon zoals je bent. En we maken graag gebruik van je kennis, dat is voor ons belangrijk.

Dit zijn wij, wie ben jij?

Samen met jou gaan we onze schouders zetten onder een fijne samenleving waarbinnen iedereen zich thuis kan voelen. Dat kunnen we natuurlijk niet alleen. Doe je mee? Wil jij onderdeel uitmaken van BuZz? Neem contact met ons op om te kijken hoe je dit kan doen.
Bel of whatsapp naar 06-57370433 of mail naar contact@buzzleiden.nl. Je kan ook direct contact opnemen met een van de medewerkers.

Anita_bewerkt

Anita

Anita van der Voort
a.vandervoort@buzzleiden.nl
tel: 06-51384134
Ontwikkelmakelaar

Tessa

Tessa den Dulk
t.dendulk@buzzleiden.nl
tel: 06-20395366
Ontwikkelmakelaar

Marlies

Marlies Tiepel
m.tiepel@buzzleiden.nl
tel: 06-57642614
Ontwikkelmakelaar

Juul

Juul Veenker
j.veenker@buzzleiden.nl
tel: 06-51384284
Ontwikkelmakelaar

Naima

Naïma Reggani
n.reggani@buzzleiden.nl
tel: 06-30920996
Ontwikkelmakelaar
Frits

Frits

Frits de Jager
f.dejager@buzzleiden.nl
tel: 06-20697616
Ontwikkelmakelaar

Norbert

Norbert Engels
n.engels@buzzleiden.nl
tel: 06-83122854
Ontwikkelmakelaar
EVV-BUZZ-profielfoto-mei-2020_-14

Claudia

Claudia Bindraban
c.bindraban@buzzleiden.nl
tel: 06-12805409
Ontwikkelmakelaar

Kirsten

Kirsten Zitman
k.zitman@buzzleiden.nl
tel: 06-52341419
Directeur-bestuurder

Anaïs

Anaïs Feron
a.feron@buzzleiden.nl
tel: 06-20112733
Ontwikkelmakelaar
Evelyn

Evelyn

Evelyn Duinker
e.duinker@buzzleiden.nl
tel: 06-83191403
Ontwikkelmakelaar
Aicha

Aïcha

Aïcha Reggani
a.reggani@buzzleiden.nl
tel: 06-13327484
Ontwikkelmakelaar

Dana

Dana van Beek
d.vanbeek@buzzleiden.nl
Ontwikkelmakelaar
Word jij onze nieuwe collega?
Interesse in het werken bij BuZz?
Neem contact op met
 hr@buzzleiden.nl
Word jij onze nieuwe collega stagiaire?
Interesse in een stage bij BuZz?
Neem contact op met Norbert via
n.engels@buzzleiden.nl
Klik hier voor de vacature